Polska wersja English version
O firmie Inne programy

Strona Główna
Szczegóły
Ekrany
Pobierz
Zamów
FAQ
Historia
Narzędzia


 

O firmie:

KiS Software jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe rozwiązania i usługi informatyczne. Firma powstała w 2001 roku i od tego czasu systematycznie powiększany jest zakres oraz rodzaj świadczonych przez nią usług.

Od początku istnienia, głównym profilem działania firmy jest tworzenie zaawansowanych technologicznie systemów komputerowych. Naszą misją jest projektowanie, budowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, które wspierają kluczowe obszary usług biznesowych oferowanych przez naszych Klientów gwarantując uzyskanie rynkowej przewagi. 

Głównym przedmiotem naszej działalności jest produkcja w zakresie tworzenia oprogramowania i integracji systemów informatycznych. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie budowy złożonych systemów pracujących w rozproszonych, heterogenicznych środowiskach sieciowych. Nasze umiejętności oparte są na wieloletnich doświadczeniach w zakresie relacyjnych i obiektowych baz danych, serwerów aplikacyjnych współpracujących z najnowocześniejszymi technologiami wykorzystywanymi obecnie w produkcji oprogramowania. Jakość dostarczanych rozwiązań gwarantowana jest między innymi poprzez stosowanie najlepszych praktyk płynących z powszechnie stosowanych standardów.

Swoim klientom oferujemy pełny zakres usług, począwszy od wykonania projektu poprzez implementację a skończywszy na wdrożeniu kompletnego systemu informatycznego.

Podstawowym czynnikiem sukcesu naszej firmy jest stała troska o wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta.

Dane firmy:

KiS Software S.C.
Radoslaw Krzyzan
Os. Powstańców Śl. 4e/12
44-240 Żory
NIP : 651-107-07-08
Tel. 502 66 99 36Kontakt:

Radosław Krzyżan
Email :
communicator@communicator.pl
Skype: radoslaw.krzyzanKonto bankowe:

KiS Software
BRE Bank SA - mBank
al. Mickiewicza 10
90-050 ŁÓDŹ
32 1140 2004 0000 3802 0890 1796